Náš team

Vitajte v našej reštaurácii Cartel, ktorá je hrdá na svoje príjemné prostredie a hlavne na kulinárske umenie. Už niekoľko rokov máme skúseností s prípravou skvelého jedla a s kvalitnou pohostinnosťou ktorá je zárukou, že u nás strávite skvelé chvíle.

Ponúkame vám predovšetkým čerstvé potraviny a hlavne domáce cestoviny. Všetko naše mäso je z lokálnych dodávateľov a všetka zelenina, ktorú podávame, je čerstvá a domáca zo záhrady, takže ste si istí, že dostanete len to najlepšie.

V srdci každého kuchára je túžba tvoriť a inšpirovať sa - Vyrábať jedlo a skúsenosti takým spôsobom, aby ste každým dňom chceli viac.


Ako hovorí náš kuchár "Páči sa mi zdieľať, vymieňať a prenášať momenty emócií so svojim tímom a zároveň vytvárať nové a niekedy prekvapujúce chute. Mám zvedavú povahu a dychtivo si užívam myšlienku objavovania nových receptov, ktorá mi pripomína spomienky z detstva. "
Pre nášho ďalšieho talentovaného kuchára je najdôležitejšia štruktúra, čistota chuti a kvalita ingrediencií, pokiaľ ide o vytváranie jeho jedinečných jedál, ktoré predstavujú typickú progresívnu kuchyňu. 


V jednej z najlepších reštaurácii v Banskej Bystrici spolu so svojim tímom naďalej posúvajú kulinárske hranice prostredníctvom poskytovania živých a inovatívnych výtvorov, vďaka ktorým sa Cartel v nadmorskej výške zaradil medzi najlepšie  uznávanej reštaurácie v meste.

Otváracie hodiny

Pondelok - Štvrtok: 07:30 - 22:00

Piatok: 07:30 - 23:00

Sobota: 10:30 - 23:00

Nedeľa: 10:30 - 20:00


Kontaktujte nás

Kuzmányho 19, 974 01 Banská Bystrica 

+421 911 039 332

info@cartelbb.sk


Sledujte nás

Facebook

Instagram