O nás

Vitajte v našej reštaurácii Cartel, ktorá je hrdá na svoje príjemné prostredie a hlavne na kulinárske umenie. Už niekoľko rokov máme skúseností s prípravou skvelého jedla a s kvalitnou pohostinnosťou ktorá je zárukou, že u nás strávite skvelé chvíle.

Odporúčame vám predovšetkým čerstvé potraviny a hlavne domáce cestoviny. Všetko naše mäso je z lokálnych dodávateľov a všetka zelenina, ktorú podávame, je čerstvá a domáca zo záhrady, takže ste si istí, že dostanete len to najlepšie.


V srdci každého kuchára je túžba tvoriť a inšpirovať sa - Vyrábať jedlo a skúsenosti takým spôsobom, aby ste každým dňom chceli viac.

Ako hovorí náš kuchár Mirko Marochnič, "Páči sa mi zdieľať, vymieňať a prenášať momenty emócií so svojim tímom a zároveň vytvárať nové a niekedy prekvapujúce chute. Mám zvedavú povahu a dychtivo si užívam myšlienku objavovania nových receptov, ktorá mi pripomína spomienky z detstva. "Pre nášho ďalšieho talentovaného kuchára Miroslava Krajniaka je najdôležitejšia štruktúra, čistota chuti a kvalita ingrediencií, pokiaľ ide o vytváranie jeho jedinečných jedál, ktoré predstavujú typickú progresívnu kuchyňu. 

V jednej z najlepších reštaurácii v Banskej Bystrici spolu so svojim tímom naďalej posúvajú kulinárske hranice prostredníctvom poskytovania živých a inovatívnych výtvorov, vďaka ktorým sa Cartel v nadmorskej výške zaradil medzi najlepšie  uznávanej reštaurácie v meste.